Okazała wygrana na zakonczenie jesieni...

W ostatnim meczu rundy jesienej piłkarze Kasztelana Sierpc podejmowali na własnym boisku drużynę beniaminka Zorzy Szczawin, Zorza przed tym spotkaniem plasowała sie na bardzo dobrym 7 miejscu w lidze okregowej i nie przegrala żadnego meczu wyjazdowego, gorzej druzyna radziła sobie na wlasnym obiekcie, zaś Kasztelan niepokonany na własnym stadionie z zaledwie jednym remisem i jedna porażką na wyjezdzie byl na 2 miejscu w tabeli ze strata 4 punktow do liderujacego Mazura Gostynin.

Mecz rozpoczął sie zgodnie z przewidywaniami od huraganowych ataków Kasztelana ktory raz po raz stwarzal sobie dogodne sytuacje do strzelenia bramki, lecz brakowało szczęścia, az do 20 minuty spotkania kiedy to w polu karnym najlepiej zachowal sie Maciej Lwmanowicz ktory z zimną krwia wykorzystał zamieszanie w polu karnym i mamy 1:0 dla gospodarzy, niecałe 10 minut pozniej mamy juz 2:0 a znow strzelcem bramki okazuje sie Lemanowicz ktory w dzisiejszym mecz zagral jako nominalny napastnik i pieknym strzalem glowa umieszcza pilke w samym okienku bramki po pieknej akcji z pierwszej pilki Telesiewicza i wrzutce Jastrzebskiego. Do przerwy wynik nie ulegl zmianie i Kasztelan schodzil na przerwe z dwu bramkowym zapasem. Po przerwie Trener Kasztelana Grzegorz Wenerski Wpuścił na boisko najskuteczniejszego zawodnika Piwoszy Damiana Morawskiego ktory w 20 minut zdobywa dwie bramki i mamy 4:0,  z druzyny gości zeszlo powietrze a Kasztelan kontrolowal gre i podkręcał tempo co bylo efektem strzelenie 5 bramki przez wlasnego obronce Zorzy ktory tak nie fortunie interweniowal ze wbił pilke do własnej siatki, chwile pozniej wynik spotkania ustala Sprycha Marcin ktory pokonuje bramkarza Zorzy strzalem w krotki róg.  Kasztelan pewnie wygrywa 6:0 i konczy runde jesiena na 2 miejscu z strata 4 punktow do Mazura. Runda jesiena zakonczona , lecz jeszcze tej jesieni zagramy dwa mecze awansem z rundy wiosenej z Wisla Duninow i Unia Iłów.