Pierwsza porażka Kasztelana w sezonie !

W minioną niedzielę Kasztelan Sierpc odniósł pierwszą porażkę w sezonie. W 10. kolejce PLO od Kasztelana lepszy okazał się Amator Maszewo, który pokonał Piwoszy 3:0.

Od początku pierwszej połowy zespół gospodarzy zdecydowanie ruszył do ataków. Już w 15 minucie jeden z zawodników Amatora dostał piłkę na lewą stronę boiska i uderzył na bramkę Ambrochowicza, który sparował piłkę lecz przy dobitce był już bezradny. W 25 minucie Robert Zieliński stracił piłkę przed własnym polem karnym, co skutkowało stratą drugiej bramki. W 43 minucie Maciej Lemanowicz uderzył z rzutu wolnego, lecz jego strzał obronił bramkarz gospodarzy.

Na początku drugiej połowy Kasztelan chciał zdobyć kontaktową bramkę, jednak to zespół z Maszewa w 70 minucie meczu strzelił 3 bramkę. Tym razem błąd popełnił Marcin Szulc i Filip Zych silnym strzałem pokonał Mateusza Ambrochowicza. Do końca meczu groźne strzały oddali Mateusz Telesiewicz oraz Akradiusz Jastrzębski, jednak wynik nie uległ już zmianie.

Już w środę zespół Piwoszy będzie grać w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu okręgowym. Kasztelan zmierzy się w Sobowie o godzinie 16:00 z Wisłą Sobowo.