2. kolejka - zapowiedź !

Już w najbliższą środę rozpocznie się 2. kolejka Płockiej Ligi Okręgowej. Zawodnicy Kasztelana podejmą na własnym stadionie zespół Unii Iłów. Mecz rozpocznie się o godzinie 18:00.

Unia Iłów była rewelacją poprzedniego sezonu i niespodziewanie uplasowała się na 3 miejscu w tabeli. W 1.kolejce tego sezonu zespół z Iłowa zawiódł i przegrał z Mazurem Gostynin aż 4:0. W okresie przygotowawczym zespół Unii rozegrał 4 mecze sparingowe, trzy wygrał (Mazowia Słubice 8:1, Korona Wejsce 5:1, Sokół Budki Piaseckie 8:5), zaś 1 mecz przegrał (Promyk Nowa Sucha 2:7).

Czy Kasztelan zrewanżuję się za porażkę 3:1 w Sierpcu z poprzedniego sezonu okaże się już w środę. Zapraszamy wszystkich sympatyków o 18:00 na stadion.

Pozostałe spotkania:
Środa: