Kurs IV Liga

Mks Kasztelan Sierpc pewnie pokonal na wlasnym stadionie druzyne Wisly Duninów 3:0 i powoli obiera kurs na upragniona IV lige. Pierwszy mecz rundy wiosenej ( choc rozgrywanej jeszcze na jesieni) rozpoczol sie spokojnie, gra glownie toczyla sie pod bramkom Wisly co przynioslo efekt w 15 minucie spotkanie gdzie po wrzutce Mateusza Telesiewicza pilka trafia na noge Lukasz Paczkowskiego, ten precyzyjnym strzalem daje prowadzenie zespolowi gospodarzy, po tej bramce Kasztelan ma jeazcze kilka sytuacji, lecz ich nie wykorzystuje, kilku krotnie z grozna kontra probowala wyjsc druzyna z Duninowa lecz albo bramkarz Mateusz Ambrochowicz pewnie interweniowal, lub rozbijala te ataki obrona, tuz przed przerwa Kasztelan dostaje prezent od gosci w formie bramki strzelonej przez wlasnego obronce na 2 :0, ktory wracajac w pole karne za napastnikiem odbija pilke ktora laduje w siatce po plaskim dosrodkowaniu Majewskiego w pole karne. Po zmianie stron gra toczy sie dalej pod dyktando Piwoszy a swoja 16 bramke w sezonie zdobywa Damian Morawski ktory zostaje samodzielnym liderem klasyfikacji strzelcow plockiej ligi okregowej, do konca spotkania wynik nie ulegl zmianie i Kasztslan dopisuje kolejne 3 punkty.

Ostatni mecz w tym roku Kasztelan rozegra w sobote 22 listopada w Iłówie z tamtejsza Unia ktora Kasztelan gral juz w tym roku wygrywajac u siebie 3:0.