Wygrana w kolejnym sparingu

W środę 1.04.2015r zawodnicy Kasztelana wybrali się do Proboszczewic aby zmierzyć się z tamtejszym Startem (Płocka A - Klasa). Miał to być ostatni sparing zaplanowany przez Grzegorza Wenerskiego przed sobotnim meczem z Unią Iłów, jednak związek zdecydował się odwołać całą kolejkę ze wzgl. na złe warunki atmosferyczne oraz fatalny stan boisk (z wyjątkiem spotkania Stoczniowiec Płock - Amator Maszewo, który zostanie rozegrany na sztucznej nawierzchni w Płocku). "Piwosze" natomiast zaczną zmagania prawdopodobnie od meczu z Unią Czermną na własnym obiekcie.

Przejdźmy jednak do wydarzeń sportowych jakie miały miejsce w środowe popołudnie na stadionie w Proboszczewicach, którego Sierpc może mu obecnie jedynie pozazdrościć. Mecz w naszym wykonaniu wypadł słabo, z początku meczu utrzymywaliśmy się przy piłce lecz nie wiele z tego wynikało. Dużo chaosu i nieładu w poczynaniach naszych zawodników. Start grał ambitnie i próbował gry kontrataku. Z każdą minutą gra naszego zespołu wyglądała coraz lepiej i do przerwy prowadziliśmy 0-3 za sprawą Macieja Gołębiewskiego, Damiana Majewskiego oraz Damiana Mórawskiego.

Po przerwie tradycyjnie trener Sierpczan dał szanse wszystkim zawodnikom, jednak trzeba przyznać, że nasza gra wyglądała bardzo słabo. Start strzelił w krótkim odstępie czasowym dwie bramki i nawiązał kontakt z naszą drużyną. My natomiast odpowiedzieliśmy trafieniem Konrada Subocza, który ustalił wynik spotkania na 2:4 dla naszego zespołu.

Skład: M.Ambrochowicz (60'Jabłoński) - P.Pawłowski, R.Zieliński, R.Budnicki, B.Śmigrodzki - D.Majewski (45'M.Sprycha), A.Jastrzębski (45'A.Giżyński), M.Szulc (45'K.Subocz) M.Gołębiewski - Ł.Paczkowski (45'M.Niemczewski), D.Mórawski (45'D.Oliwkowski)