Przegrana w pierwszym sparingu !

Dnia 30.01.2015 drużyna "Piwoszy" rozegrała swój pierwszy mecz kontrolny w nowym roku, a przeciwnikiem był IV ligiowiec - Błękitni Gąbin. Na meczu z powodów osobistych nieobecny był trener drużyny Kasztelana Grzegorz Wenerski. Zabrakło również paru podstawowych zawodników takich jak Maciej Lemanowicz, Piotr Pawłowski, Damian Mórawski, Arkadiusz Ambrochowicz. My natomiast do meczu przystąpiliśmy w 14 osobowej kadrze.

Początek meczu to wyrównana, otwarta walka. Obie drużyny stworzyły sobie okazje do strzelenia bramki, lecz to drużyna Błękitnych otworzyła wynik meczu. Chwilę później wyrównał Marcin Sprycha. Dalsze minuty to wyrównana gra z obu stron. Drużyna z Gąbina przed przerwą dołożyła jeszcze dwie bramki i było 3-1 do przerwy. My natomiast mogliśmy strzelić bramkę za sprawą Maćka Niemczewskiego jednak sędzia dopatrzył się spalonego.

Druga połowa to całkowita dominacja IVligowca. My graliśmy natomiast bez pomysłu, bardzo duża ilość straconych piłek i sporadyczne zagrożenia pod bramką rywali. Konsekwencją takiej gry były kolejne łupy bramkowe naszych przeciwników. Drużyna Błękitnych była lepszą ekipą i wygrała zdecydowanie zasłużenie 8:1.