Juniorzy Wisły lepsi w sparingu...

03.03.2015 "Piwosze" rozegrali kolejny mecz, a ich przeciwnikiem byli juniorzy Wisły Płock z rocznika 97/98. Pojedynek niestety zakończył się wysoką porażką naszej drużyny 6-2(2-2), jednak wynik nie do końca odzwierciedlał przebieg spotkania.

My wyszliśmy pierwsi na prowadzenie po strzale z głowy Roberta Zielińskiego, gospodarze natomiast odpowiedzieli bramką z rzutu karnego. Na 1-2 dla Sierpczan bramkę strzelił zawodnik testowany, który trenuje z naszym zespołem w okresie przygotowawczym. Jeszcze przed przerwą Juniorzy Wisły doprowadzają do remisu i do przerwy było 2-2.

Po przerwie trener Grzegorz Wenerski dokonał wielu zmian w drużynie, eksperymentując też w ustawieniu graczy na różnych pozycjach. Karygodne błędy naszej drużyny doprowadziły do straty czterech kolejnych bramek przez co przegraliśmy wysoko 6-2. Na taką wysoką porażkę nie zasłużyliśmy. Na dodatek wrażenie po bardzo dobrym meczu z Gąbinem zostało zatarte. W najbliższy weekend zawodnicy MKS-u nie grają żadnego spotkania.