1. kolejka - zapowiedź !

Już w najbliższą sobotę rozpoczną się rozrywki Płockiej Ligi Okręgowej. W pierwszym meczu Kasztelan zmierzy się w Duninowie z tamtejszą Wisłą. Mecz rozpocznie się w sobotę o godzinie 16:00.

Kasztelan podczas przygotowań do nowego sezonu rozegrał 4 spotkania sparingowe. Trzy pierwsze wygrał (Wkra Żuromin 2:1, Wisła Dobrzyń 3:1, Skra Drobin 3:2),p ostatni zaś zremisował (Sparta Mochowo 2:2). Do Piwoszy w letnim okienku transferowym z wypożyczenia powrócił Mateusz Ambrochowicz. Na zasadzie transferu definitywnego z Orła Goleszyn pozyskani zostali Piotr Pawłowski oraz Damian Mórawski. Możliwe jest jeszcze, że zespół przed ligą wzmocni jeszcze jeden zawodnik. Z zespołem Kasztelana rozstał się bramkarz Krystian Przybyłowski, który przeszedł do lokalnego rywala Skrwy Łukomie.

Wisła Duninów w okresie przygotowawczym rozegrała 4 mecze sparingowe, w każdym meczu Wiślacy schodzili z boiska pokonani (Błękitni Gąbin 2:1, Victoria Smólnik 5:2, Błyskawica Lucień 2:1, Wisła II Płock 15:4).

W poprzednim sezonie Kasztelan Sierpc w pierwszym meczu pokonał Wisłę 3:2, w rewanżu Piwosze ulegli Wiśle 4:1. Jak będzie w tym sezonie dowiemy się w sobotę.

Pozostałe spotkania:
Sobota: